Praca ze mną

Jako certyfikowany Coach pomagam ludziom w dokonaniu zmian, które pozwalają im osiągnąć upragnione rezultaty i odkryć nowe znaczenia własnego sukcesu w różnych obszarach ich życia.

Jeśli:

… jesteś osobą, która może uzyskać korzyści we współpracy ze mną.

Masz już pierwszy krok za sobą, czyli poszukiwanie informacji i rozwiązania.

Zdarza się, że same informacje nie wystarczają. Pomimo naszej wiedzy o tym, co nas powstrzymuje, przeczytaniu wielu książek, rozmowach z przyjaciółmi – zmiany się nie dzieją. Dlaczego?

Potrzebne są: jasność celu, silna motywacja i konsekwentne działania. Brzmi banalnie… a jednak trudne do wdrożenia. Pomaga też obecność kogoś, kto w nas wierzy i zachęca, by co dzień stawiać krok w drodze do upragnionych wyników.

Jedną z metod skutecznego uzyskiwania rezultatów jest współpraca z Coachem. Dlatego coraz więcej osób, włącznie z zarządzającymi firmami decyduje się na taką współpracę. Prawda jest taka, że wszyscy potrzebujemy czasami, by był blisko ktoś, kto pomaga nam trzymać wyznaczony kurs, dla kogo jesteśmy ważni oraz ktoś, kto przypomni o naszym celu i aktywuje w nas energię do działania.

Co możesz zyskać w pracy ze mną:

O współpracy ze mną:

Spróbuj współpracy przez 1 miesiąc, by przekonać się, czy jest to dla Ciebie dobre rozwiązanie.

Coaching jest inwestycją w Twój największy zasób w życiu – w CIEBIE.

Jeśli masz pytania – porozmawiajmy telefonicznie lub napisz do mnie – chętnie odpowiem.

Czy rozwój osobisty jest dla Ciebie ważny?
Jeśli tak - dołącz do mojego newslettera!

Będziesz otrzymywać ciekawe artykuły, praktyczne porady oraz specjalne oferty. Szanuję Twój czas, dlatego obiecuję, że będzie to optymalna ilość informacji. 

Jeśli jest temat, który szczególnie Cię interesuje – napisz do mnie o czym chcesz przeczytać.

Ta strona przechowuje i ma dostęp do cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, analiz i statystyk strony. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności

DLACZEGO NIE MOGĘ OSIĄGNĄĆ SUKCESU?
POZNAJ NAJCZĘSTSZE PRZESZKODY

Zapisz się, aby przeczytać darmowy ebook
4 GŁÓWNE BLOKERY DO WŁASNEGO SUKCESU

Będziesz również otrzymywać ciekawe artykuły i inne specjalne oferty.