O mnie

Nazywam się Dominika Nowak – Kwapiszewska i jako certyfikowany Coach pomagam ludziom w dokonaniu zmian w różnych obszarach ich życia.
W rezultacie odkrywają w nim więcej szans i możliwości niż wątpliwości i ograniczeń. 

Dzięki temu uzyskują lepszą wersję samego siebie, czyli bardziej zgodną z ich prawdziwymi pragnieniami i własnym potencjałem.

Dlaczego warto ze mną współpracować ?

Twój sukces jest dla mnie ważny

Traktuję go z taką samą uwagą jakby dotyczył mnie - dlatego możesz liczyć na moje zaangażowanie.

Skupienie na Twoich rezultatach

W mojej pracy chodzi o rezultaty - Coaching z Tobą ma sens, jeśli widzisz pozytywne efekty. Moim celem jest wypracowanie z Tobą rezultatów jak najszybciej, uwzględniając Twoją gotowość na zmiany.

Ty w centrum uwagi

W naszej współpracy chodzi o Ciebie, ale o Ciebie. Jestem w 100% skoncentrowana na Tobie i Twoich potrzebach.

Prawie 20 lat doświadczenia w pracy z ludźmi

Rozumiem Twoje potencjalne obawy i trudności w dokonywaniu zmiany. Moim celem jest pomóc Ci pokonać bariery i umożliwić działanie, którego chcesz.

Solidne przygotowanie merytoryczne

Moje wykształcenie (studia psychologiczne), międzynarodowe certyfikaty w coachingu oraz warsztat umiejętności potwierdzone sukcesami moich klientów.

Więcej o mnie ...

Przez prawie dwie dekady doświadczeń w świecie biznesu, w tym 7 lat jako Menadżer ds. personalnych od zawsze współpracowałam z ludźmi. Niezależnie czy w roli partnera dla Zarządów spółek, dla kadry zarządzającej, czy dla pozostałych pracowników – moją pracą było znalezienie rozwiązań, w atmosferze zaangażowania, wsparcia i wzajemnego zaufania. 

Dziś lata doświadczeń wraz z moją pasją, którą określiłabym jako „kontakt z drugim człowiekiem, który wnosi wartość”- przekułam na wypracowywanie trwałych efektów w szczególnej relacji i metodzie, jaką jest Coaching.  

Na co dzień spotykam się z sytuacjami, w których tak niewiele brakuje, by ludzie mogli osiągnąć większe zadowolenie w konkretnych aspektach swojego życia. Ale to „niewiele” jest właśnie najtrudniejsze lub wygląda na niemożliwe i zmusza by odpuścić… A przecież chodzi o coś ważnego, czyli przeżycie życia w sposób, którego pragną… To jest właśnie ta przestrzeń, w której staję się partnerem dla drugiego człowieka: pomagając odblokować to, co  wydaje się być tak trudne, by przybliżyli się do tego czego pragną.

Pracuję w coachingu dotyczącym różnych dziedzin życia – gdyż zmiana w jednym obszarze zwykle upomina się o zmianę w innych – w ten sposób w życiu pojawia się coraz większa harmonia.

Potencjał ludzi jest znacznie większy, niż mają tego świadomość . Skąd pewność? To przekonanie nie jest tylko obserwacją pracy z ludźmi, ale również refleksja z własnych doświadczeń. Wielokrotnie stawałam przed pytaniami bez oczywistych odpowiedzi- jak wszyscy. Moje odpowiedzi zarówno te na „TAK”, jak i na „NIE”, które miały największy wpływ na moje życie – wymagały zazwyczaj przekroczenia granicy, która wydaje się nieosiągalna.  Dlatego rozumiem siłę wątpliwości i obaw moich Klientów, ale też wiem, że istnieją mechanizmy, które można wykorzystać w pokonywaniu przeszkód  na drodze do rezultatów. 

Jeśli jesteś gotowy by zrobić pierwszy krok ku lepszemu – wystarczy decyzja, że tego chcesz. Zrób drugi np. skontaktuj się ze mną, abyśmy mogli zdefiniować Twoje cele, a w dalszym – pokonywali ograniczenia krok po kroku. 

Nie jesteś pewny czy to dla Ciebie lub czy się uda? Wiem, że nie uda się, jeśli to zostawisz… Nie masz nic do stracenia – zarezerwuj sesję strategiczną „Odkryj Wielką Czwórkę w 60min” i wtedy zdecyduj na Tak lub Nie. „Nie wiem” trzyma Cię w miejscu, którego prawdopodobnie nie chcesz.

Czy rozwój osobisty jest dla Ciebie ważny?
Jeśli tak - dołącz do mojego newslettera!

Będziesz otrzymywać ciekawe artykuły, praktyczne porady oraz specjalne oferty. Szanuję Twój czas, dlatego obiecuję, że będzie to optymalna ilość informacji. 

Jeśli jest temat, który szczególnie Cię interesuje – napisz do mnie o czym chcesz przeczytać.

Ta strona przechowuje i ma dostęp do cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, analiz i statystyk strony. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności

DLACZEGO NIE MOGĘ OSIĄGNĄĆ SUKCESU?
POZNAJ NAJCZĘSTSZE PRZESZKODY

Zapisz się, aby przeczytać darmowy ebook
4 GŁÓWNE BLOKERY DO WŁASNEGO SUKCESU

Będziesz również otrzymywać ciekawe artykuły i inne specjalne oferty.