O mnie

Nazywam się Dominika Nowak – Kwapiszewska i jako certyfikowany Coach pomagam ludziom w dokonaniu zmian w różnych obszarach ich życia.
W rezultacie odkrywają w nim więcej szans i możliwości niż wątpliwości i ograniczeń. 

Dzięki temu uzyskują lepszą wersję samego siebie, czyli bardziej zgodną z ich prawdziwymi pragnieniami i własnym potencjałem.

Dlaczego warto ze mną współpracować ?

Twój sukces jest dla mnie ważny

Traktuję go z taką uwagą, jak gdyby dotyczył mnie - dlatego możesz liczyć na moje duże zaangażowanie.

Skupienie na Twoich rezultatach

Coaching z Tobą ma dla mnie sens, dopóki otrzymujesz efekty. Moim celem jest, aby Ludzie uzyskiwali rezultaty jak najszybciej i tak, jak tylko pozwala im własna gotowość na te zmiany.

Ty w centrum uwagi

W pracy z ludźmi daję przestrzeń do wyrażenia siebie. Chodzi w niej nie o mnie, ale o Ciebie. Zatem Ty i wszystko co wnosisz do naszej relacji uzyskuje 100% mojej uwagi.

15 lat doświadczenia w pracy z ludźmi

W ciągu mojej kariery zawodowej poznałam dogłębnie nie tylko realia biznesowe, ale spędziłam również wiele godzin na wspieraniu ludzi w ich dążeniach. Rozumiem ich obawy i potrzeby oraz potrafię zainspirować ich do działania.

Przygotowanie merytoryczne

Poza moimi umiejętnościami pracy z ludźmi posiadam bardzo dobre przygotowanie merytoryczne, zarówno w zakresie edukacji (studia Psychologia), jak i szkoleń w coachingu, w Polsce oraz w Stanach Zjednoczonych.

Więcej o mnie ...

Od ponad 15 lat pracuję w środowisku biznesowym w obszarze zarządzania ludźmi, przez 7 lat jako Menedżer ds. personalnych. 

W trakcie mojej kariery rozwiązywałam nie tylko wiele różnorodnych problemów biznesowych, ale przede wszystkim spędziłam setki godzin w pracy z ludźmi, wskazując na inne perspektywy czy doradzając nowe sposoby działania.

Pracowałam jako partner dla Zarządów spółek oraz pozostałej kadry zarządzającej, wspierając ich działania swoją wiedzą i doświadczeniem oraz rozumieniem zarówno biznesu, jak i ludzi. Wielokrotnie otrzymywałam od nich dowody zaufania, a także od pozostałych pracowników, którzy mogli liczyć na mój czas, pełną uwagę i zrozumienie.

Doświadczenia biznesowe wraz z zainteresowaniami popartymi moim wykształceniem psychologicznym, a przede wszystkim własne spostrzeżenia sprawiły, iż jeszcze mocniej podążałam za swoją pasją.

Obserwuję wiele historii, w których tak niewiele brakuje, by ludzie mogli osiągnąć większe zadowolenie  w życiu. W zamian swój najcenniejszy skarb, czyli własne życie przeżywają w sposób, którego tak naprawdę nie do końca chcą lub nie korzystając z pełni możliwości, które niejednokrotnie są w ich zasięgu.

Dlatego moją pasją jest pomaganie ludziom w dążeniu do życia, którego pragną, zgodnego z tym, co daje im radość, poczucie sukcesu i zadowolenia.

Wierzę, że jako ludzie możemy znacznie więcej niż zdajemy sobie sprawę i wiem, że jest to możliwe.

Skąd moja pewność ? Również z obserwacji własnego życia. Wielokrotnie stawałam przed pytaniami bez oczywistych odpowiedzi- jak wszyscy. Moje odpowiedzi zarówno te na „TAK”, jak i na „NIE”, które miały największy wpływ na moje życie – wymagały ode mnie przekroczenia pewnej granicy. Nazywa się ją często strefą komfortu. Byłam wielokrotnie w sytuacjach, w której cel wydaje się niemożliwy. Doświadczyłam jednak, że przekraczanie granic, które często sami dla siebie stwarzamy (świadomie i podświadomie) – jest zawsze inspirującym krokiem do przodu.

Dlatego rozumiem siłę wątpliwości i obaw moich Klientów, ale też wiem, jakie są mechanizmy wbudowane w naturę człowieka oraz jak je wykorzystać w pokonywaniu przeszkód  na drodze do rezultatów. 

Pracuję w coachingu i doradztwie dotyczącym różnych dziedzin życia – czyli  w tematach, które po prostu mają znaczenie dla moich  Klientów. Często zmiana w jednym obszarze upomina się o zmianę w innych i tym sposobem dokonuje się transformacja „ku lepszej wersji siebie”, a w życiu pojawia się większa harmonia.

Czy rozwój osobisty jest dla Ciebie ważny?
Jeśli tak - dołącz do mojego newslettera!

Będziesz otrzymywać ciekawe artykuły, praktyczne porady oraz specjalne oferty. Szanuję Twój czas, dlatego obiecuję, że będzie to optymalna ilość informacji. 

Jeśli jest temat, który szczególnie Cię interesuje – napisz do mnie o czym chcesz przeczytać.

Ta strona przechowuje i ma dostęp do cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, analiz i statystyk strony. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności

DLACZEGO NIE MOGĘ OSIĄGNĄĆ SUKCESU?
POZNAJ NAJCZĘSTSZE PRZESZKODY

Zapisz się, aby przeczytać darmowy ebook
4 GŁÓWNE BLOKERY DO WŁASNEGO SUKCESU

Będziesz również otrzymywać ciekawe artykuły i inne specjalne oferty.